piątek, 2 września 2011

Pierwszy dzień szkoły !!!

Siemka kochani. Co tam się u was wydarzyło  pierwszego dnia w szkole ? Macie już coś zadane albo jakąś kartkówkę ? Nam to już zapowiedzieli 2 kartkówki , dali nam  pracę z plastyki i musimy powtórzyć pierwiastki. W szkole było ogólnie fajnie poza tym że lekcje to mi się dłużyły niesamowicie. Zamiast 7 godzin przesiedzieć w szkole to czułam jakbym już tam z tydzień siedziała.Na dodatek w szkole rozbolało mnie gardło i wg się dziwnie czułam i pewnie będę chora. Nie ma to jak się rozchorować pierwszego dnia szkoły :D No ale znowu mamy wolne. Nadszedł nasz  kochany weekend. Tak naprawdę to ja jeszcze nie odczułam tego ze skończyły się wakacje no ale trzeba się wziąć w garści :d A wy czujecie już rok szkolny czy tak jak ja żyjecie jeszcze marzeniami ?

Dobra lecę papa :) Zobaczymy się jutro.

4 komentarze:

 1. ja jestem w nowej szkole bo ja 1 technikum;dd narazie omowienie i w ogole nauczyciele gadaja jakies glupoty dzis nas facetka puscila 30 min wczesniej he

  OdpowiedzUsuń
 2. No ja to dopiero 2 gimnazjum :D No my też mamy omówienie książek i tak dalej. A to fajnie jak was tak wcześniej wypuściła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kaśka otrząśniesz się z tych marzeń jak pierwszą pałę dostaniesz w tym roku

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahah. No w tedy to będzie :D

  OdpowiedzUsuń